Taiwan Excellence – “Build Together with Taiwan Machine Tools” Webinář – záznam

Taiwan Excellence odvysílala webinář „Budujte společně s Taiwan Machine Tools”. Záznam z webináře vám přinášíme i na videoportálu StreamTech.TV.

O tchajwanské dokonalosti

Symbol tchajwanské excelence byl založen v roce 1992 tchajwanským ministerstvem ekonomických záležitostí a následně byl v následujícím roce spuštěn výběr tchajwanské excelence. Výběr je založen na odlišných kritériích výzkumu a vývoje, kvality, designu a marketingu. Produkty, které byly vybrány pro Taiwan Excellence Awards, by sloužily jako příklady domácích průmyslových odvětví a byly propagovány vládou na mezinárodním trhu ve snaze utvářet kreativní image pro tchajwanské podniky. Tento rok se jedná o 26. výběr, díky čemuž se ze symbolu Taiwan Excellence stala prestižní značka pro podniky na Tchaj-wanu, o kterou usilují, aby byla uznávána, a je vysoce uznávaná po celém světě. Pro více informací prosím navštivte www.taiwanexcellence.org.

Campro Precision Machinery Co., Ltd.

Campro Precision Machinery byla založena v červenci 2003 s týmem, který sdílel přibližně 20leté zkušenosti a založil Campro jak na Tchaj-wanu, tak v čínské Šanghaji současně. Výzkumné a návrhářské centrum na Tchaj-wanu, to je synchronní výroba. Společnost poskytuje zákazníkům vysoce kvalitní stroje, inovaci, kvalitu, servis, upřímnost, týmovou práci a nabízené technologie jsou klíčové výhody CAMPRO. Aby zůstala na trhu konkurenceschopná a špička, Campro také neustále vyvíjí a uvádí na trh nové produkty s vysokou kvalitou a rozumnou cenou, které splňují požadavky zákazníků.

Cosen Mechtronics Co., Ltd

Společnost Cosen, založená v roce 1976, zaměstnává více než 110 zaměstnanců, je jedním z předních světových výrobců pásových pil, integrace automatizace řezání, vrtání a řezání BEAM Line, poskytuje i cloudové služby IoT 4.0 s globální prodejní sítí, včetně Cosen USA & Cosen. Evropa. Cosen nabízí 180 modelů včetně vertikálních, horizontálních, pokosových, NC/CNC automatických modelů a řezacích linek, které slouží řadě průmyslových odvětví, jako je stavebnictví, automobilovém průmyslu, dopravě atd. Cosen byl hodnocen jako #1 značka vybavení servisních center pro řezání od US Metal Center News v roce 2015. S auditem a povolením umístěným v Central Taiwan Science Park v březnu 2017, certifikovaný důkaz neustálého důrazu Cosen na inovaci produktů, vývoj a 100% kvalitu.

Accutex Technologies Co., Ltd.

„Accutex Technologies“, jejíž název se skládá z vysoce přesné technologie, je založen na technologii týmu Mechanical and System Research Laboratories společnosti ITRI, kteří byli původními konstruktéry regulátorů a dodávali regulátory několika tchajwanským společnostem WEDM. Technický tým společnosti Accutex byl složen z lidí, kteří se stali vzorem znalostní ekonomiky tchajwanských strojů a zároveň ovládají 100% klíčové technologie, jako je CNC řadič, vybíjení, navrhování strojů, díky čemuž se Taiwan stal celosvětovou jedničkou ve výrobě WEDM, nezávisle po Japonsku a Švýcarsku.

Da Jie Electricity Machinery Industrial Co., Ltd.

Společnost DA JIE, založená v roce 1973 je profesionální výrobce a dodavatel zakázkových různých typů svařovacích strojů a služeb podle vašich potřeb. Jako je mikropočítačový přesný odporový svařovací stroj, přístroje pro švové svařovací stroje, plně automatický cívkový navíječ, kondenzátorový svařovací projekční svařovací stroj, elektrické topné stroje, invertorový bodový svařovací stroj, třecí svařování, ale i svařovací elektrody a materiály, stroje na výrobu nádrží na vodu z nerezové oceli.

MAXSEE INDUSTRY CO., LTD.

MAXSEE INDUSTRY byla založena v roce 1986. Společnost vyvíjí rozsáhlé produkty obráběcích strojů. EDM stroje, Wire EDM, Drill EDM, vysokorychlostní frézky a vertikální obráběcí centra. Cílem společnosti je poskytovat optimální řešení obráběcích potřeb našich klientů a nabízet vysoce kvalitní stroj, který může pracovat stabilně. Stroje MAXSEE jsou servisem pro různé sektory, formy, letectví, automobily, motocykly, počítače, komunikace, spotřební elektroniku a další a MAXSEE prodává po celém světě.

Views