Ohlédnutí za veletrhem FOR PASIV 2022

Vážení vystavovatelé, obchodní přátelé a návštěvníci veletrhu, dovolte, abychom vám touto cestou ještě jednou poděkovali za účast na souběhu veletrhů FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM, který se konal 3. – 5. 3.  2022 na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA.

Letošní ročník souběhu byl ještě ovlivněn dopady covidové doby a současným světovým děním, ale také ukázal, že Češi mají stále větší zájem o nízkoenergetické bydlení, úspory energií v domácnosti i dotace na zvelebení bydlení. Je zřejmé, že nejnovější technologie a aktuální trendy z této oblasti jsou čím dál více aktuálním tématem a lákadlem pro širokou veřejnost. Mile nás potěšila vysoká návštěvnost, celkový zájem návštěvníků a váš velmi profesionální a lidský přístup, čehož si velmi vážíme. Děkujeme! Díky našemu společnému úsilí jsme tento ročník zvládli a přispěli k udržitelnosti veletržního oboru nízkoenergetického bydlení a informovanosti o novinkách v odvětví dřevostaveb, kotlů, krbů a kamen u široké veřejnosti.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ČÍSLA:

Celková výstavní plocha: 4 800 m2
Počet vystavovatelů: 100
Počet návštěvníků: 19 772

Na viděnou při dalším ročníku souběhu veletrhů FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM v příštím roce v termínu 9. – 11. 2. 2023!

Views