Region pro sebe 2023

Sdružení pro rozvoj Moravskoslezského kraje, které již přes 30 let přispívá k rozvoji tohoto regionu, pořádá každoročně předvánoční setkání členů Sdružení s významnými osobnostmi kraje. Letošní ročník slavnostního společenského galavečera REGION PRO SEBE 2023 se uskutečnil 11. prosince 2023 Clarion Congress Hotelu Ostrava.

Toto tradiční setkání členů Sdružení s významnými osobnostmi a představiteli regionu je organizováno jako kulturně společenský galavečer, jehož nedílnou součástí je poděkování a předání ocenění za přínos pro rozvoj Moravskoslezského kraje. Letos oceníme v rámci 5. ročníku soutěže School Friendly nejlepší školy a firmy za jejich vzájemnou spolupráci. Předána bude rovněž cena magazínu POSITIV za positivní počin pro rozvoj našeho kraje.

Průběhem galavečera provázel Radek Erben, v kulturním programu vystoupili tanečníci Janáčkovy konzervatoře v Ostravě, duo Arpeggio sester Schneiderových (harfa a kytara) a dvojnásobný nositel Ceny Thalie Tomáš Savka s vynikajícím klavíristou Jakubem Žídkem s kabaretním představením Vánoční Jonáš a tingltangl. Vánoční poselství přednesl Mons. Martin David, biskup ostravsko-opavský.

Zdroj: TV Polar

0
Views