Konference FENOMÉN ve Zlíně už příští týden

4. ročník konference Fenomén o transformaci tradičního byznysu na byznys digitálního věku.

Symbolizuje růst. Změny ve světě byznysu. Nový začátek i nekonečno. Proč právě spirála? Těžko bychom hledali symbol, který vystihuje Fenomén tak věrně. Do čtvrtého ročníku vstupuje rázně a směle. S novou identitou.

Konference není nuda. Zlínský Fenomén je toho důkazem. Organizátoři společnosti CE-PA mají za sebou již tři úspěšné ročníky. Čtvrtý ročník se bude opět točit kolem byznysu a chytrých řešení. Nově s trendy vizuálem.

„S Fenoménem jsme začínali v době intenzivního rozvoje Průmyslu 4.0 a k němu směřovali i celou řadu našich aktivit. Jenže doba pokročila. Konference se k mé velké radosti úspěšně rozvíjí, proto jsme se rozhodli pro novou doménu, design webu a celé identity,“ vysvětluje jednatelka pořádající společnosti CE-PA Vlaďka Snášel Lukašíková.

Virtuálním domovem Fenoménu je nyní adresa www.konferencefenomen.cz. Aktuální informace týkající se nejnabitější byznys akce ve Zlíně najdou podnikatelé a manažeři právě tam.

Design Fenoménu tvořila dosud CE-PA z velké části tzv. in-house. Pod změnou identity je podepsané kreativní studio Symbiosa.

Views