Máte problémy s CNC obráběním?

Pokud podobně jako mnozí jiní řešíte, kdo bude pro vámi nově pořízené CNC obráběcí stroje připravovat technologii výroby a NC programy a kdo je bude seřizovat a obsluhovat, a nedaří se vám nikoho přetáhnout z jiné firmy, natož najít takříkajíc na ulici, hledejte ve svých lidských zdrojích.

Jak vyzrát na programování CNC obráběcích strojů?
Naším cílem je pomoci vám orientovat se v problematice přípravy NC programů pro CNC obráběcí stroje a v procesech s tímto souvisejících, případně být nablízku a podat vám pomocnou konzultační ruku, budete-li ji potřebovat. Nerozlišujeme mezi tím, zda preferujete psaní NC programů „z ruky“ v textovém editoru, nebo na stroji pomocí dialogu, zda na externím pracovišti, nebo na počítači NC programátora pomocí CAM; cílem je najít efektivní řešení a společně rozjet výrobu a zaškolit obsluhu CNC obráběcího stroje. Nevíme úplně všechno, ale dokážeme se zeptat těch, kdo by mohli vědět.

Koupili jste si CNC obráběcí stroj, a nemáte kvalitní obsluhu, seřizovače ani NC programátora?
Pusťte nás do své výroby, a když na začátku, po společném rozboru vaší stávající situace zjistíme, že dokážeme pomoci, pomůžeme vám – www.mateproblemyscncobrabenim.cz

Views