Veletrh AMPER se po covidové odmlce vrací, redakce StreamTech.TV doporučuje navštívit hned několik firem

Po dlouhé době se na brněnské výstaviště vrací veletrh AMPER. Ke konci měsíce dubna je na veletrh přihlášeno 570 firem. Videoportál StreamTech.TV bude vystavovat společně s časopisem T+T Technika a trh. Navíc společně bude pokračovat i projekt Voices of Industry – videorozhovory a podcasty s lídry průmyslu. Redakce našeho portálu pro Vás vybrala firmy, na jejichž stánky doporučujeme určitě zajít.

Rittal Czech, s.r.o.
Rittal stánek AMPER č. P 4.02

Praktické výhody a příležitosti digitalizace v rámci procesu výroby řídicích a distribučních rozváděčů, to je téma, které spojuje Eplan a Rittal. Obě firmy společně představují, co projektanti a výrobci rozváděčů potřebují znát, aby mohli naplno využít síťových inženýrských řešení a digitálních dat. Při této příležitosti budou představena následující řešení a produkty: EPLAN Platforma 2022, cloudové řešení EPLAN, RiPanel a strojní vybavení z nabídky Rittal Automation Systems a produkty pro výrobu průmyslových rozváděčů a IT řešení.

Na videa společnosti Rittal se můžete podívat ZDE.


TURCK s.r.o.
Turck stánek AMPER č. V 2.06

V souvislosti s vývojem průmyslu a současným trendem digitalizace v automatizované výrobě představíme významné průmyslové trendy. Mezi tyto trendy patří modulární koncepce strojů a decentralizované inteligentní systémy. Tomuto tématu věnujeme plnou pozornost v oblasti kompletního produktového portfolia, které se neustále rozvijí a zahrnuje zejména HMI/PLC panely, decentralizované kompaktní moduly, které podporují standardní i bezpečnostní signály a poskytují zpracování například IO-link a RFID technologií. Zároveň poskytují technologické inovace jako multiprotokolovou komunikaci, BEEP a ARGEE, které u jiných výrobců nezískáte. Díky partnerství se společností Turck Vilant Systems představíme rozšířené možnosti v oblasti radiofrekvenčních identifikačních systémů UHF RFID

Na videa společnosti Turck se můžete podívat ZDE.


Murrelektronik CZ spol. s.r.o.
Murrelektronik stánek AMPER č. V 4.04

Společnost Murrelektronik představí inteligentní trendy v automatizační technice v oblasti decentralizované instalační techniky, napájení, síťové technologie a IO-Link a ukáže zjednodušení instalačních konceptů, čímž ukáže způsoby, jak zvýšit konkurenceschopnost. V centru pozornosti jsou tedy budoucí propojení z úrovně IO do cloudu. Dále se představí na stánku Murrelektronik inovativní VARIO-X – decentralizovaná instalace bezrozvaděče, flexibilní sběrnicové moduly MVK Pro a IMPACT67 Pro a portfolio I/O Link a koncepce strojového vidění VISION.

Na videa společnosti Murrelektronik se můžete podívat ZDE.


HENNLICH s.r.o.
Hennlich stánek AMPER č. P 2.27

Společnost HENNLICH je technickým distributorem a výrobcem. Firma je důležitým partnerem pro společnosti ze strojírenského, automobilového, chemického, papírenského či důlního průmyslu. Bohaté zkušenosti má s dodávkami komponentů i celých systémů pro výrobce oceli, energií, investičních celků a hydrauliky. Zaměřuje se také na dynamicky rostoucí obor životního prostředí, kde vyvíjí vlastní zařízení. Roční obrat firmy s více než 260 zaměstnanci a spolupracovníky přesahuje 800 milionů korun. Na domácím trhu působí od roku 1991, i když její kořeny sahají až do roku 1922, kdy v severočeském Duchcově založil Hermann A. Hennlich firmu specializovanou na dodávky pro strojírenství a doly. Od konce 2. světové války společnost sídlí v rakouském Schärdingu. Po roce 1989 rozšířila aktivity i do dalších zemí střední a východní Evropy. S více než 650 spolupracovníky působí v 17 evropských zemích.

Na videa společnosti Hennlich se můžete podívat ZDE.


Dinel, s.r.o.
Dinel stánek AMPER č. V 4.12

Firma Dinel, s.r.o. vznikla v roce 1995 z menší soukromé firmy, která vyráběla kapacitní snímače již od roku 1991. V dnešní době je firma Dinel, s.r.o. předním výrobcem systémů pro měření výšky hladiny v ČR se stabilním přírůstkem objemu produkce, silným inovačním potenciálem, kvalitním personálním i technologickým zázemím. Naše hladinoměry, hladinové snímače a sondy nacházejí uplatnění v mnoha zemích světa v celé řadě odvětví. Typickými aplikacemi těchto přístrojů jsou např. čistírny odpadních vod, úpravny vod, vodní toky, čerpací stanice pro pohonné hmoty, farmacie, chemické technologie, zemědělské a potravinářské technologie, zařízení pro zpracování a skladování stavebních hmot, balicí technika, tepelné a chladicí stroje, energetika, topenářství a automatizace kotlů na biomasu, dopravní a stavební stroje, motory, turbíny, hydraulika, lubrikační systémy, apod.

Na videa společnosti Dinel se můžete podívat ZDE.


Praktické odkazy a informace k veletrhu AMPER 2022

Seznam vystavovatelů Amper 2022 naleznete ZDE.
Vstupenka na Amper 2022 lze koupit ZDE.
Doprovodný program Amper rozklikněte ZDE.

Veletrh AMPER se po covidové odmlce vrací, redakce StreamTech.TV doporučuje navštívit hned několik firem

Novinky |
Views