Jaká bude budoucnost průmyslu? Zapojte se do Voices of Industry!

V době rozmachu sociálních sítí a datových informačních streamů jsou krátká videa hybatelem informovanosti ve všech odvětvích. Z tohoto důvodu se spojil technický videoportál StreamTech.TV a redakce časopisu T+T Technika a trh, aby vytvořili názorové videoprezentace lídrů průmyslu, ale i státních organizací a institucí, na aktuální témata a výhled do budoucnosti českého a světového průmyslu. Nově video rozhovory doplňují i podcasty.

Cílem je představit aktuální stav českého, ale i zahraničního průmyslu a ukázat nové trendy ve vývoji v nejrůznějších oblastech (automotive, strojírenství, robotika, energetika…). Cílem je také poukázat na budoucí vývoj, na inovace a další vize. Stejně tak, ale můžete představit Vaše produkty a činnost, kterou se Vaše společnost zabývá. Stále je možnost se zapojit a přihlásit Vaši firmu do tohoto projektu. Rádi s Vámi probereme podrobnosti možné spolupráce.

Jak vypadaly předchozí ročníky? Podívejte se ZDE.

Projekt má za sebou úspěšné 2 ročníky. Další ročník chystáme na veletrhu AMPER 2022 v termínu 17. – 20. 5. 2022 a na veletrhu MSV Brno 2022, které proběhne 4. – 7. 10. 2022 na výstavišti v Brně.

CHCI SE ZAPOJIT

Jaká bude budoucnost průmyslu? Zapojte se do Voices of Industry!

Novinky |
Views