Chystáte se na HANNOVER MESSE 2024? Pojďte s námi za inovacemi

Na nejvýznamnějším průmyslové veletrhu světa, Hannover Messe 2024, který se koná od 22. do 26. dubna, se sejdou společnosti působící v oblasti strojírenství, elektrotechniky, digitálního průmyslu a energetiky, aby představili řešení pro vysokovýkonný, ale zároveň udržitelný průmysl.

Dovolte, abychom Vás na veletrh pozvali, aby jste zblízka zažili trendy v oboru. Zajistěte si volnou vstupenku již nyní! Registrací kódu CP9rC získáte permanentku na pět dnů veletrhu. Kód je nutno zaregistrovat na webovém portálu pořadatele zde.

Motto letošního ročníku zní: ENERGIZING A SUSTAINABLE INDUSTRY. 

Objevte inspirativní řešení pro budoucnost a setkejte se s vizionáři z byznysu, vědy a politiky. Veletrh Hannover Messe vytváří platformu, na které se pravidelně prezentují novinky celého zpracovatelského průmyslu.

15 výstavních hal hannoverského výstaviště zaplní na 3000 vystavovatelů z celého světa. Mezi vystavujícími společnostmi jsou globální technologické korporace, ale i malé a stření podniky, více než 300 start-upů a samozřejmě nechybí ani renomované výzkumné ústavy a instituce. Katalog vystavovatelů, ve kterém lze filtrovat podle různých kritérií, naleznete na webu pořadatele v sekci Exhibitors & Products.

Veletrh HANNOVER MESSE pokrývá celé spektrum strojírenského průmyslu a patří mezi nejprestižnější akce na světě. Mezi hlavní témata patří automatizace, průmysl 4.0, bezpečnost IT, umělá inteligence, vodík, pohony, elektromobilita, subdodávky a mnohé další.

Program doplňují konference a fóra. Partnerskou zemí v roce 2024 je Norsko. Všechny informace naleznete na webové stránce https://www.hannovermesse.de/en/ 

V případě dotazů můžete kontaktovat výhradní zastoupení pořadatele veletrhu HANNOVER MESSE v ČR společnosti PROveletrhy, [email protected]

Letošními stěžejními tématy veletrhu jsou:

  • Umělá inteligence a strojové učení

V současné době stoupá umělá inteligence (UI) na žebříčku prioritních témat pro rozhodování. Podle analytiků z hamburgské společnosti IoT-Analytics se UI dostala mezi pět nejvýznamnějších témat pro klíčové činitele průmyslu. Co stojí za tímto obratem? Tajemství spočívá v kvalitním rozhraní a vynikajícím jazykovým modelem na pozadí: ChatGPT. Přijďte se dozvědět, jak může průmyslové odvětví využívat generativní UI,  obohatit váš podnik a přispět k inovativnímu posunu ve vašich pracovních postupech.

  • Uhlíkově neutrální výroba: závazek klimatické dohody pro udržitelný rozvoj

Evropská unie si klade ambiciózní cíle v rámci Zelené dohody, a to nejen pro jednotlivé členské státy, ale pro celou EU. 

  • Energie pro průmysl: spojení výrobního prostředí a energetické sítě

Energie v průmyslové výrobě znamená vzájemnou komunikaci výrobního prostředí a energetické sítě. Někteří to označují jako Energie 4.0. Firmy potřebují data, transparentnost a bateriová úložiště pro nové požadavky a nové obchodní modely, které vznikají v důsledku digitalizace energetické sítě.

  • Industrie 4.0 / Manufacturing-X: budoucnost průmyslu ve znamení Inovací

Další kroky v rámci Industri 4.0 přináší inovativní technologické trendy, které formují budoucnost průmyslu. UI, nové přístupy k robotice, virtualizace hardware, digitální dvojčata, Manufacturing-X, důraz na kognitivní ergonomii, open source představují klíčové prvky vývoje.

Industrii 4.0 a Manufacturing-X představují nejen technologický posun, ale i strategický přístup k modernizaci průmyslu. Společnosti, které adaptují tyto inovace, získávají konkurenční výhodu a připravují se na dynamickou budoucnost průmyslu.

  • Vodík a palivové články: společná výstava pro svět bez emisí

Na veletrhu se více než 500 vystavovatelů ze sektoru vodíku a palivových článků spojí k prezentaci svých inovací. Tato kombinace nabízí unikátní synergické efekty mezi průmyslovými procesy na cestě k globálnímu budoucímu světu bez emisí. Většina vystavovatelů vodíku a palivových článků bude umístěna v HALE 13, kde se nachází exkluzivní komunita Hydrogen + Fuel Cells EUROPE.

Pro podnikatele nabízí veletrh v HANNOVER MESSE možnost získat B2B kontakty, prezentovat se, ale i získání dotace. Mrkněte na video-pozvánku.

Zdroj: redakce, hannovermesse.de, PROveletrhy plus s.r.o.

 

Chystáte se na HANNOVER MESSE 2024? Pojďte s námi za inovacemi

Views