20 let průmyslové spolupráce v Čechách a na Slovensku

Již 20 let hrajeme klíčovou roli na českém a slovenském trhu v oblasti automatizační techniky. Naše široká nabídka produktů jako jsou senzory, servopohony a laserové popisovače přináší inovace a efektivitu do mnoha průmyslových odvětví.

Vztah s našimi zákazníky je pro nás nejvyšší prioritou. Dvě dekády spolupráce s vámi jsou důkazem vzájemného respektu a důvěry, které jsme si vybudovali. Každý projekt, každá spolupráce je pro nás cenná lekce a příležitost k růstu.

Naše 20leté jubileum je nejen oslavou minulosti, ale i výzvou pro budoucnost. Jsme připraveni přinášet další inovace a spolupracovat na rozvoji průmyslových řešení, která posunou vaše podnikání vpřed.

V nadcházejících letech se Panasonic Industry zaměří na rozšiřování služeb a společných projektů, obzvláště v automobilovém průmyslu. Automobilový sektor prochází transformací a my chceme být u toho, abychom pomohli formovat jeho budoucnost. Naše technologie mohou významně přispět k vývoji inteligentních a bezpečných vozidel.

Kromě automobilového průmyslu plánujeme rozšířit naši činnost i v dalších oblastech, jako je balicí, laboratorní a dřevozpracující průmysl. Každé odvětví má své specifické výzvy a my jsme připraveni nabídnout řešení šitá na míru potřebám každého klienta.

Na cestě do dalších desetiletí se Panasonic Industry těší na rozvoj existujících partnerství a budování nových vztahů. Společně můžeme dosáhnout požadovaných inovací a úspěchu. Věříme, že naše technologie a odborné znalosti mohou přinést přínos nejen v automobilovém, ale i v mnoha dalších průmyslových odvětvích.

Zdroj: TZ Panasonic Industry Europe GmbH

20 let průmyslové spolupráce v Čechách a na Slovensku

Novinky |
Views