Pokroky v těsnicí technologii pro rotační aplikace

Pod heslem “Leading Innovation: Next-Generation Rotary Seals” pořádá společnost Trelleborg dne 27. června 2024 bezplatnou livestreamovou akci ConneX. Livestream bude zaměřen na vlastní patentované materiály a kompetence společnosti Trelleborg v oblasti rotačních aplikací a poukáže na to, jak může síla partnerství a spolupráce posunout inovace kupředu.

Připojte se k nám dne 27. června a zúčastněte se naší livestreamové akce Trelleborg ConneX a zjistěte více o nejnovějších pokrocích v oblasti těsnicích technologiích pro rotační aplikace.

Akce bude živě přenášena z inovačního centra společnosti Trelleborg Sealing Solutions v německém Stuttgartu. Mezi hlavní výhody programu bude patřit:

  • Na vlastní oči vidět, jak společnost Trelleborg vyvíjí a pokročilou technologií vyrábí těsnicí prvky pro zvýšení účinnosti a zlepšení výkonu rotačních aplikací v mnoha průmyslových odvětvích, včetně off-highway, automobilového průmyslu, průmyslové automatizace a energetiky.
  • Možnost se spojit a komunikovat s odborníky společnosti Trelleborg a dalšími profesionály z oboru a získat tak cenné poznatky a názory na budoucnost rotačních technologií.
  • Možnost prozkoumat spolupráci s využitím pokročilých schopností společnosti Trelleborg pro podporu udržitelnosti prostřednictvím vodíkových a elektrifikačních technologií.
0
Views