e-Learning těsnicích systémů

Využijte nejnovější e-learningové lekce a nástroje od společnosti Trelleborg

Společnost Trelleborg Sealing Solutions je hrdá na své zkušenosti a znalosti o těsnicích technologiích a aplikacích z různých průmyslových odvětví. Od leteckého a kosmického průmyslu přes zdravotnictví  a lékařství, ropu a plyn až po automobilový průmysl.

Své odborné znalosti sdílí s konstruktéry, designéry a studenty prostřednictvím různých e-learningových lekcí. Rozšířené e-learningové portfólio obsahuje nejrozsáhlejší balíček lekcí online a zcela zdarma. Robert Zahiri, Director Global Marketing and Communications společnosti Trelleborg Sealing Solutions říká: ,,V našich e-learningových lekcích můžete najít informace od základů těsnicích technologiích pro každého až po složitější oblasti speciálně pro konstruktéry.

Samozřejmě nezapomínáme na studenty; inženýry budoucnosti. Kromě toho také nabízí praktické rady, jako například pokyny pro instalaci těsnění.”

,,Lekce jsme zcela zdarma zpřístupnili jakémukoli návštěvníkovi našich internetových stránek.
Je vyžadována pouze jednoduchá registrace, která Vám přinese skutečné výhody. Uživatelé tak mohou získat také přístup k prémiovým nabídkám, mezi které patří naše nástroje, aplikace a technická oblast s bílými knihami. A to vše zcela zdarma.”
V současné době jsou e-learningové lekce o těsnicích materiálech, O-kroužcích, těsnicích prvcích
pro hydrauliku, rotačních těsněních, speciálně tvarovaných dílech a pokynů pro instalaci různých typů těsnění dostupné na internetových stránkách společnosti Trelleborg Sealing Solutions.

Registrace na internetových stránkách společnosti Trelleborg Sealing Solutions Vám také umožní přístup k online nástrojům, jako jsou například kalkulátor O-kroužků, konfigurátor těsnění, průvodce materiály
a chemická kompatibilita. Dále se můžete podívat na nástroje a aplikace pro mobilní zařízení včetně renomovaného převodníku jednotek a tvrdostí, nebo získáte přístup do technické knihovny.

Prohlédněte si všechny nástroje od společnosti Trelleborg Sealing Solutions:
E-learning
Podpora pro vývojáře a nástroje pro inženýry
Nástroje a aplikace pro mobilní zařízení
Technická knihovna

Firma:
Views