Vario-X: Decentralizovaný automatizační systém – žádná řídicí skříň

Klíč k digitální transformaci

Ve světě automatizace nezůstává kámen na kameni. Doslova vše se podrobuje zkouškám. A jejich účel je jasný: digitální plánování, snadnější a rychlejší instalace a uvádění do provozu, nákladová efektivita a udržitelnost.

Murrelektronik vám umožňuje dosahovat těchto neustále se zvyšujících cílů pomocí vynalézavých řešení. Decentralizovaná automatizace v modulárním systému připravuje vaše zařízení na budoucnost a poskytuje vám prostor ve chvíli, kdy kapacita výrobní haly dosahuje svých limitů.

Jednoduché a inteligentní. Přizpůsobené potřebám zákazníka.
Bezezbytku připravené na budoucnost

Brožura VARIO-X ke stažení ZDE.

Decentralizovaný automatizační systém – žádná řídicí skříň

Přejděte do praxe, decentralizujte, modularizujte, kombinujte technologie, jednejte efektivněji ve spotřebě energií, omezujte a zjednodušujte složitost a nacházejte chytrá řešení.

Přesně toho Vario-X umožňuje dosáhnout: Stoprocentní decentralizovaná automatizace bez potřeby řídicích skříní. Systém Vario-X řeší stále složitější výrobní úkoly. Vario-X je modulární systém s řešeními pro všechny potřeby strojů, která jsou promyšlena do nejmenších detailů. Svůj systém můžete plánovat a rozšiřovat podle všech pravidel techniky – je flexibilní, škálovatelný, s možností montáže na stroj a kompaktní.

Náš decentralizovaný systém eliminuje potřebu časově náročné instalace. Odpadá doba potřebná pro nastavení a jsou odstraňovány zdroje chyb. Servis a odstávky jsou přizpůsobeny výrobním cyklům díky prediktivní údržbě. Zní to složitě, ale díky společnosti Murrelektronik je to zcela jednoduché!

Budoucnost automatizace nezná řídicí skříně.

Digitální dvojče pro plánování, instalaci, provoz a servis

Vario-X však není jen základní deska, ovladače, kabely a další vybavení. Zařízení zautomatizované pomocí systému Vario-X má hned od počátku své digitální dvojče. Jedná se o pohyblivý obraz skutečného zařízení v měřítku 1:1, který obsahuje všechny funkce a parametry pozdějšího systému, a to již ve fázi projektu ještě předtím, než se objedná nebo smontuje první mechanická komponenta.

Views