Příběh uživatelského rozhraní GibbsCAM verze 12

„Jedním z cílů, když jsme začali s vývojem této aktualizace uživatelského rozhraní, bylo zachovat tradiční silné stránky rozhraní GibbsCAM, které jsou velmi dobře vyjádřeny v motu, které už mnoho let používáme, značně jednoduchý a přirozeně výkonný“, říká technický manažer marketingu GibbsCAM, Chris MacBain.

Vlastimil Staněk, produktový manager softwaru GibbsCAM ve firmě technology-support s.r.o., k nové verzi podotýká: „Při prvním seznámení s připravovanou verzí GibbsCAM v12 jsem se obával, že jako konzervativní člověk nemající rád zásadní změny se budu muset něco nového učit a že ztratím jednoduchost a přehlednost používání. To se ale nestalo. Já i všichni uživatelé GibbsCAM v12 jsme dostali uživatelsky příznivé intuitivní prostředí a k tomu zajímavé bonusy bez nutnosti si je dokupovat. Nainstalujte si GibbsCAM v12 a přes první překvapení, protože je doopravdy jiný, budete určitě spokojeni. Děkujeme, že s námi obrábíte!“
Více o CAD/CAM GibbsCAM pro produkční obrábění najdete na www.gibbscam.cz, video vydané k verzi 12 můžete zhlédnout zde.
Views