Walter uvede novinku ze světa strojů na veletrhu GrindingHub 2022

HELITRONIC G 200– Nejnovější bruska od WALTERU s inovativní koncepcí stroje bude představena na veletrhu GrindingHub 2022

Společnost WALTER představí ve dnech 17. až 20. května na veletrhu GrindingHub 2022 v německém Stuttgartu na stánku A50 v hale 9 nejnovější přírůstek do svého sortimentu strojů: nástrojovou brusku HELITRONIC G 200 s inovativní koncepcí stroje malých rozměrů.

S půdorysem menším než 2,3 m2 nabízí HELITRONIC G 200 cenově nejvýhodnější řešení pro broušení nástrojů: výroba a přebroušení rotačně symetrických nástrojů v rozsahu průměrů od 1 do 125 mm a hmotností až 12 kg, s maximální délkou 235 mm. Maximální průměr brusného kotouče je 150 mm.

Ergonomický design a integrovaný otočný multifunkční dotykový panel s 21,5″ monitorem usnadňují jeho ovládání a dobrou přístupnost k pracovní ploše. Sloupová konstrukce rámu typu C a tuhost lože z minerální litiny zajišťují vynikající tlumící vlastnosti a teplotní stabilitu pro maximální přesnost výsledků broušení. Lineární osy X, Y, Z jsou navrženy v souladu s vysokým standardem kvality společnosti WALTER a rotační osy A a C s přímým pohonem zajišťují maximální životnost a nízké servisní náklady. Pro maximální flexibilitu je k dispozici volitelný zakládací systém: „Top Lader“ , či “Horní zakladač” je integrován přímo do pracovního prostoru stroje a nabízí snadný přístup bez nutnosti navýšení podlahové plochy. Zakládací systém je vhodný pro nástroje o průměru od 3 mm do 16 mm a jeho maximální kapacita činí např. 500 nástrojů při průměru 3 mm. „Horní zakladač“ používá standardní robotické palety a nabízí automatické učení pro zkrácení doby přípravy.

HELITRONIC G 200 využívá celosvětově osvědčený software pro broušení HELITRONIC TOOL STUDIO od společnosti WALTER, který nabízí jednoduché programování s maximální možnou flexibilitou.

Objednejte si bezplatnou vstupenku zde (zaslání proběhne v dubnu 2022)

Zdroj: www.walter-machines.com/cs

Walter uvede novinku ze světa strojů na veletrhu GrindingHub 2022

Novinky |
Views