Universal Robots otevírá 100. školicí středisko

Společnost Universal Robots dosáhla nového milníku – otevřela 100 certifikovaných školicích středisek UR Academy po celém světě. Stalo se tak po otevření nového centra ve švédském Täby u Stockholmu, další centra jsou ve 23 zemích.

Od Mnichova po Michigan, Singapur nebo Švédsko nabízí společnost Universal Robots svým zákazníkům prvotřídní robotická školení, která jim pomáhají maximálně využít potenciál kolaborativních robotů. Znamená to, že ať už zákazník sídlí kdekoliv, vždy je v blízkosti certifikovaného školicího střediska UR.

„Ve společnosti Universal Robots věříme, že náš úspěch spočívá v úspěchu našich zákazníků. To byl také důvod pro založení UR Academy. Zjistili jsme, že zákazníci, kteří mají přístup ke kvalitnímu školení, jsou při automatizaci velmi úspěšní. Naše rozsáhlá síť školicích středisek umožňuje lidem zlepšovat jejich automatizační dovednosti a maximálně využívat potenciál technologie kobotů,” říká Kim Povlsen, prezident společnosti Universal Robots.

Trvalo nám necelé čtyři roky, než jsme se dostali z nuly na sto školicích středisek, a dosažení tohoto milníku ukazuje, že o špičková školení v oblasti robotiky je velký zájem. Budeme pokračovat ve vývoji a rozšiřování naší nabídky školení, čímž pomůžeme všem zákazníkům získat z jejich kobotů to nejlepší,” doplňuje prezident společnosti.

Mapu 100 školicích středisek společnosti Universal Robots si můžete prohlédnout zde.

O UR Academy

Společnost Universal Robots má 100 certifikovaných školicích středisek po celém světě, z nichž 81 provozují její partneři a 19 UR sama.

UR doporučuje školení všem zákazníkům – od těch, kteří chtějí prozkoumat všechny možnosti svého kolaborativního robota až po ty, kteří chtějí robota sami integrovat. Mezi výhody patří například rychlejší implementace do provozu a využití celého potenciálu robota.

Kromě školení v učebně nabízí UR Academy bezplatná školení online a také školení založená na simulaci (rovněž online). Doposud se online školení UR, které je k dispozici v 16 jazycích, zúčastnilo více než 140 000 unikátních uživatelů z více než 130 zemí světa.

UR Academy rovněž nabízí vzdělávací balíček pro školy, vysoké školy a univerzity, který pomáhá připravit studenty na budoucí povolání.

Více informací o UR Academy naleznete zde.

Universal Robots otevírá 100. školicí středisko

Novinky |
Views