Společnost Turck zve na veletrh AMPER

Digitalizace vstupuje do stále více průmyslových odvětví. Technologie jako IO-Link, RFID a ethernet mnohonásobně zvyšují množství dat z prostředí stroje a cloudové služby umožňují mobilní přístup po celém světě. Jak ale extrahujete informace, které jsou pro vás skutečně důležité, z internetu věcí-bez přetížení sítí nebo odhalení chráněného obsahu? Odpověď společnosti Turck: s inteligentními senzory, účinnými edge kontroléry a jednoduchými cloudovými řešeními-zkrátka s decentralizovanou automatizací.

Díky partnerství se společností Turck Vilant Systems představíme rozšířené možnosti v oblasti optimalizace logistických procesů pomocí radiofrekvenčních identifikačních systémů UHF RFID. Našim partnerům jsme schopni poskytnout řešení na míru od hardwaru, datových nosičů, antén, řídicích systémů a softwaru včetně integrace do stávajících ERP systémů.

Podcast s jednatelem společnosti Turck natočený při příležitosti veletrhu AMPER 2022:

 
Na stánku samozřejmě nebude chybět ani standardní nabídka produktů automatizace společnosti Hans Turck GmbH & Co. KG, jako jsou komponenty pro procesní automatizaci zejména nová generace snímačů tlaku, teploty, průtoku a hladiny Fluid+. Dalšími prezentovanými novinkami budou produkty s komunikací IO-Link a také představíme zástupce z oblasti bezpečnostních prvků a systémů, optosenzory a pick-to-light systémy americké společnosti Banner Engineering Corp. Těšit se také můžete na výrobní linku přímo na našem stánku, kde uvidíte produkty společnosti Turck v reálné aplikaci.

Společnost Turck najdete na veletrhu v pavilonu P, na stánku 4.33.

 

Společnost Turck zve na veletrh AMPER

Novinky |
Views