Společnost Turck na veletrhu AMPER 2024

Společnost Turck, s.r.o. se ve dnech 19.- 21.3.2024 účastní 30. Mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER 2024 v Brně. Při této příležitosti si Vás dovolujeme pozvat k návštěvě stánku č. 3.02 v hale V

Návštěvníci se mohou těšit na představení kompletního portfolia a novinek společnosti Turck v oblasti průmyslové automatizace, aktuálních trendů v oblasti digitalizace výroby, prediktivní údržby a sledování kondice strojů v souladu s myšlenkami Průmyslu 4.0.

Pokud vás zajímají témata průmyslové automatizace, zastavte se na stánek! Společnost vám představí aktuální trendy v oblasti prediktivní údržby – jak monitorovat části strojů ale i rozvaděčů a také jak se k daným datům dostat. Řešíte bezpečnost strojů a chcete pomoci s výběrem vhodných komponent nebo jen prodiskutovat vhodnost Vašeho řešení z hlediska legislativy? Nebo Vás zajímají novinky v oblasti 2D nebo 3D optických kontrol pro zajištění kvality výroby? Navštivte stánek společnosti Turck, kde vám bude jejich tým k dispozici. Během návštěvy stánku vám neuniknou ani exponáty pro sledování materiálového toku v oblasti logistiky, PLC/HMI systémy, exponát s řadou fluidních senzorů FLUID +, kompletně nová platforma TAS pro snadnější práci s jejich komunikačními systémy nebo nová řada LED osvětlení a indikace Pro.

Tým TURCK se těší na vaši návštěvu, je připraven vám pomoci a najít optimální řešení pro vaše potřeby a aplikace.

Zdroj: turck.cz

Společnost Turck na veletrhu AMPER 2024

Views