Představte své inovace na veletrhu HANNOVER MESSE 2023

Od 17. do 21. dubna 2023 se uskuteční v Hannoveru tradiční strojírenský veletrh HANNOVER MESSE.

Jste firma působící v oblasti strojírenství, elektrotechniky, digitálního průmyslu, aromatizace či energetiky a nabízíte výrobky a řešení, která chcete představit mezinárodnímu publiku? Tak je pro Vás veletrh HANNOVER MESSE tím správným místem.

Ještě do konce prosince se můžete přihlásit k účasti! Malé a střední podniky (MSP) mohou na svou účast čerpat přes agenturu CzechTrade dotaci z projektu NOVUMM. Dotace činní 80 tis. Kč na způsobilé výdaje a povinná výše participace vystavujícího podniku je 50 % nákladů. Na veletrhu je pod záštitnou agentury CzechTrade organizována společná expozice, MSP se mohou přihlásit ke společné účasti nebo čerpat dotaci na samostatný firemní stánek. Chtěli byste využít této příležitosti? Neváhejte nás kontaktovat na níže uvedené adrese, rádi vám poskytneme bližší informace.

V čem bude veletrh HANNOVER MESSE 2023 speciální? V rámci hlavního tématu „Průmyslová transformace – přinášíme změnu“ (Industrial Transformation – Making the Difference) ukáží podniky, jaké změny může průmysl prosadit, aby došlo k výraznému snížení emisí CO2 ve velkém měřítku.

Změna klimatu, nedostatek energie, narušené dodavatelské řetězce – to jsou jen některé z výzev, kterým dnes společnost a hospodářství čelí. Tyto výzvy mají jedno společné: Jejich zvládání spočívá v důsledném využívání vyspělých technologií a inovativních průmyslových řešení.

Veletrh HANNOVER MESSE nabízí ucelený obraz technologických možností pro průmysl dneška i zítřka – od digitalizace složitých výrobních procesů a využití vodíku k provozu celých výrobních zařízení až po použití softwaru k evidenci a snižování emisí CO2.

Více než 4 000 společností z celého světa představí špičková technologická řešení pro budoucnost výroby a dodávek energií. Přidejte se k nim a představte své inovace na HANNOVER MESSE 2023.

V případě dotazů k veletrhu, k cenovým podmínkám účasti, k dotaci či jiným tématům k veletrhu HM23 kontaktujte zástupce pořadatele Deutsche Messe v ČR paní Naďu Lichte ze společnosti PROveletrhy, [email protected].
Domovská stránka veletrhu www.hannovermesse.de/en/

Představte své inovace na veletrhu HANNOVER MESSE 2023

Novinky |
Views