Panasonic Industry nabízí přizpůsobení automatizačních produktů

Speciální služba přináší zákazníkům Panasonic Industry možnost získat produkt již vhodně předpřipravený pro jejich projekt či výrobu.

Společnost Panasonic Industry nabízí nejen nejmodernější produkty pro různá průmyslová odvětví, ale zároveň nabízí komplexní portfolio služeb což je dalším důvodem, proč si zákazníci vybírají spolehlivé a inovativní výrobky Panasonic Industry.

Pro optimalizaci nastavení a integraci nových výrobků do stávajících strojů nabízejí odborníci společnosti Panasonic Industry kooperaci při nacházení vhodného řešení. Na základě vzájemného sdílení informací a zkušeností je možné nalézt optimální řešení na míru. Může se jednat o úpravu výrobků, balení, značení, změna kabeláže, osazení či změna konektorů, nastavení či předprogramování produktů apod. Nejvyšší standardy týkající se kvality a bezpečnosti jsou zajištěny díky četným testům výrobků, které jsou pečlivě zdokumentovány.

Jádrem služby přizpůsobení je zlepšení kvality výrobku a zajištění výhody v poměru cena/výkon. Prostřednictvím přizpůsobené komponenty, která bez problémů zapadá do výrobního prostředí, lze snížit náklady na údržbu, zkrátit dobu instalace a nastavení, minimalizovat rizika neshod a jiných chyb v automatizovaném výrobním procesu, zlepšit sledovatelnost výrobků a v neposlední řadě může vhodné přebalení výrobku vést k šetrnějšímu vlivu na životní prostředí.

Přizpůsobení může zahrnovat například úpravu konektorů nebo konkrétní délky kabelů, předběžnou konfiguraci senzorů, PLC nebo HMI, balení více kusů stejných výrobků či přípravu výrobních sad, individuální označování součástí a předběžnou montáž příslušenství nebo montážního materiálu. Kromě toho může společnost Panasonic Industry realizovat rozšířenou kontrolu kvality podle specifických požadavků zákazníků, jako jsou elektrické testy, měření výšky krimpování či mechanické zátěžové testy.

Více informací o možnostech přizpůsobení v oblasti automatizace naleznete na našich webových stránkách.

Více informací zde:
https://industry.panasonic.eu/products/automation-devices-solutions/customization-automation-products

Panasonic Industry nabízí přizpůsobení automatizačních produktů

Novinky |
Views