Odstartoval veletrh Aquatherm Praha 2022, redakce StreamTech.TV doporučuje koho navštívit

Největší tuzemský mezinárodní veletrh technických zařízení budov odstartoval. Navštívit ho můžete v letošním roce zcela ZDARMA. Stále ještě máte dostatek času se do Prahy vydat, jelikož veletrh bude končit 22. dubna 2022. Brány veletrhu se otevírají vždy v 10 hodin, veletržní den končí v 18 hodin. Výjimku tvoří pátek 22. dubna, kdy máte čas jen do 15 hodin. Náš partnerský časopis T+T Technika a trh je mediálním partnerem veletrhu Aquatherm Praha 2022, na výstavišti Praha Letňany se tak můžete setkat i s našimi výtisky nejnovějšího vydání.

Doporučujeme navštívit

DREKOMA – Ing. Vladimír Harazím Csc.
Hala 4, stánek 455

DREKOMA je rodinná firma. Působí na trhu zvlhčovacích systémů již 25 let a za tu dobu si vybudovala dlouhotrvající vztahy se zákazníky na základě důvěry, odbornosti a poctivosti. Firma pomáhá díky systému merlin technology jednoduše udržovat přirozenou vlhkost prostředí tak, aby v něm nedocházelo k poškozování výrobků, materiálů a přístrojů a aby neohrožovalo zdraví zaměstnanců. DREKOMA působí ve třech segmentech – průmysl, domácnosti a vlhkoměry.

Videa společnosti DREKOMA najdete ZDE.

ŽĎAS a.s.
Hala 4, stánek 429

ŽĎAS, a.s. patří ke špičce českého strojírenství. Již téměř 70 let je moderním a spolehlivým výrobcem tvářecích strojů, zařízení pro zpracování válcovaných výrobků, produktů metalurgie a lisovacích nástrojů. Výrobní haly jsou vybaveny kvalitním strojním vybavením k provádění těžkého i lehkého obrábění, montáže a testování jednotlivých výrobků. Produkce společnosti ŽĎAS je dodávána do bezmála padesáti zemí světa.

Rozhovor s ředitelem společnosti ŽĎAS si můžete pustit ZDE.

 

Odstartoval veletrh Aquatherm Praha 2022, redakce StreamTech.TV doporučuje koho navštívit

Novinky |
Views