Na veletrh AMPER 2023 je přihlášeno 400 vystavovatelů, dokonce i firma ze Spojených arabských emirátů

Veletrh AMPER je největší B2B událostí v oblastech elektrotechniky, elektroniky, energetiky, automatizace a digitalizace, ale i osvětlení a zabezpečení v České republice i na Slovensku. 29. ročník se koná v termínu od 21. do 23. 3. 2023 na brněnském Výstavišti. Akce i letos mapuje nejnovější trendy, inovace a pokroková řešení a posouvá směr budoucích technologií v elektro průmyslu. Na veletrhu se prezentuje 400 vystavujících společností z 24 zemí světa.

Veletrh je určen převážně odborníkům, ale přeneseně působí na celou společnost. Svět elektrotechniky a elektroniky má zcela zásadní význam pro její rozvoj. V pojetí prezentací firem na veletrhu AMPER se především jedná o celou šíři elekto-energetické infrastruktury včetně nejnovější fotovoltaiky. Dále se jedná o elektroinstalace včetně chytrých sítí, elektromobility, veřejného osvětlení a elektrozařízení všeho druhu. Významná je prezentace v oblasti automatizace budov, průmyslu a dopravy. V neposlední řadě je na veletrhu uveden nejširší výběr elektronických součástek, modulů a chybějících čipů.

Očekávaná návštěvnost během tří dnů veletrhu je 30 000 odborníků z řad techniků, projektantů, zástupců municipalit, managementu společností a soukromých i firemních investorů. Pro návštěvníky je připraven zajímavý doprovodný program v oblasti automatizace a digitalizace, energetiky, e-mobility a smart city. Veletrh AMPER, pořádaný společností TERINVEST, bude zahájen vyhlášením výsledků soutěže o nejpřínosnější exponát veletrhu – ZLATÝ AMPER 2023.

Veletrh AMPER 2023 v číslech:

– 400 vystavovatelů z 24 zemí světa (129 ze zahraničí – Slovensko 36, Německo 20, Rakousko 13,
Polsko 9, Turecko 8, Itálie 7, Taiwan 7, Švýcarsko 5, Čína 4, Velká Británie 4, Francie 2, Maďarsko
2, Srbsko 2, Belgie 1, Bulharsko 1, Finsko 1, Chorvatsko 1, Kanada 1, Litva 1, Spojené arabské
emiráty 1, Španělsko 1, Švédsko 1, USA 1)

– 21 000 m2 hrubé výstavní plochy v halách P a F a na venkovních plochách

– 18 vystavovatelů přihlásilo svůj exponát do soutěže o nejpřínosnější exponát veletrhu – ZLATÝ AMPER 2023

 

Na veletrh AMPER 2023 je přihlášeno 400 vystavovatelů, dokonce i firma ze Spojených arabských emirátů

Novinky |
Views