Panasonic LP-RH: Nový CO 2 popisovací laser

Vyšší přesnost a značení „on the fly“ při vysokých rychlostech je jen začátkem z výčtu mnoha funkcí řady LP-RH

Nové laserové CO 2 popisovací systémy LP-RH jsou speciálně navrženy pro průmyslová odvětví s obzvláště vysokými nároky na rychlost a funkčnost. Jsou k dispozici s výkonem 10 W, 20 W a 30 W. Velmi rychlý galvano skener umožňuje popisovat pohybující se objekty až do rychlosti 240 m/min. Díky malému průměru laserového paprsku jsou některé modely obzvláště vhodné pro značení extrémně malých součástí. Díky kratší vlnové délce 9,3 μm je tento laser vhodný pro popis průhledných plastů, jako je PET nebo PC. CO 2 laser umožňuje také značení organických materiálů, jako je papír a dřevo.

Jednoduché spuštění je základ

Doba uvedení do provozu byla zkrácena z 90 na 15 sekund. Toto výrazné zkrácení zvýší efektivitu a zabrání nežádoucímu přerušení výroby. Díky nově integrovanému motoru dosahuje popis ve srovnání s předchozí řadou laserů působivé plynulosti, rychlosti a přesnosti. Popisovací plocha této řady je až 160×160 mm a nová metoda skenování Data Matrix kódů zkracuje dobu cyklu až o 40 % bez ztráty kvality.

Lepší zaostření pro přesné zarovnání

S naší laserovou novinkou je přesné zaostření hračkou. Pracovní vzdálenost lze snadno nastavit v rozmezí -/+ 3 mm, aniž by bylo nutné pohybovat laserovou hlavou. Tato funkce zaručuje přesné zarovnání a výrazně usnadňuje jemné nastavení, čímž zefektivňuje pracovní procesy. Aktualizovaný program Laser Marker NAVI smart představuje uživatelsky přívětivé rozhraní s mnoha funkcemi včetně správy historie údržby. Software vás průběžně informuje o nutnosti údržby, takže váš systém zůstane vždy v optimálním stavu.

Chcete-li se dozvědět více o novém laserovém popisovacím systému,
navštivte stránku LP-RH.

Zdroj: Panasonic Industry Europe GmbH

Panasonic LP-RH: Nový CO 2 popisovací laser

Nezařazené, Novinky |
Views