DACIA SANDERO: Tajemství úspěchu

Dacia Sandero, která je od roku 2017 nejprodávanějším vozem u soukromých zákazníků v Evropě, poznamenala svou éru mimořádným obchodním úspěchem. Po třech generacích a stále rostoucí popularitě získal tento model na automobilovém trhu status ikony. Jaké je tedy tajemství jeho úspěchu? Samozřejmě mimořádně atraktivní cena, ale také moderní design, který v sobě spojuje robustnost, kvalitu a modernost spolu s chytrými řešeními, jež často představilo jako první. Objevte genialitu tohoto modelu přímo teď!

Možnost vybrat si nový vůz za rozumnou cenu a s duchem, který vás zaveze kamkoli, i napříč tou nejhorší cestou; užít si jízdu po městě nebo na venkově sami, s doprovodem nebo s celou rodinou, a to stejným vozem: Dacia Sandero splní všechny vaše potřeby a přání. Je to víc než jen vůz, je to ikonický hráč na trhu, který je od roku 2017 každoročně první volbou soukromých zákazníků v Evropě.

Jak se tedy tomuto modelu, který se objevil v roce 2008, podařilo během tří generací přilákat všechny tyto kupující s velmi odlišnými profily (2,6 milionu prodaných vozů!), aniž by se změnily jeho základní hodnoty?

PRVNÍ KRŮČEK K “OUTDOORU”

Nejprve se vraťme trochu zpět, abychom pochopili počátky úspěšného příběhu modelu Sandero. Po modelu Logan z roku 2004 se Dacia rozhodla v roce 2008 uvést na trh další revoluční model: Sandero, robustní a agilní městský vůz pro všechny. O rok později se na silnice dostala verze Stepway, která ohlásila první kroky značky na trhu s outdoorovými vozy. Díky svým velkorysým rozměrům, vysoké světlé výšce, praktickému designu a vždy přijatelné ceně si získal srdce “chytrých” zákazníků a díky speciálnímu ocenění nových bezpečnostních prvků, se model Sandero stal od roku 2017 nejprodávanějším vozem na evropském trhu pro soukromé zákazníky.

V roce 2021 pokračoval úspěšný příběh třetí generace modelu Sandero, jehož atraktivitu umocňuje odvážnější a modernější design ve spojení s chytrou a inovativní výbavou – zkrátka ještě “více cool”, a přitom stále velmi dostupný.

“Uvedení modelu Sandero na trh bylo pro značku obrovským krokem a umožnilo Dacii skutečně se rozjet. Je to ikonický, přímo kultovní model, který si zachovává čistotu designu a zároveň je s každou další generací atraktivnější, robustnější a asertivnější.,” říká David Durand, ředitel designu Dacia.

Více informací o voze: ZDE

Views